Mercedes-Benz SL-klasse 2005: SL350 cabriodak sluit niet goed

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2005, Brandstof: Benzine, Transmissie: Automaat, Motorcode: 112 973, Motorinhoud (cc): 3800, Vermogen (kw): 180

Van mijn Mercedes R230 SL350 sluit het cabriodak niet goed. Het duik sluit en gaat met een sluit vast en lijkt schuin te staan zodat het tweede slot iets omhoog komt.
Wat kan hiervan de oorzaak zijn?

Het is een uitvoering zonder ABC

.

Geplaatst door

Cor-350

130 km

al 4 jaar lid

Reacties

Speling op het mechaniek of auto heeft schade gehad ?
Is dit ineens ontstaan ?
Cilinders functioneren niet goed ?
Het werkte goed en nu hij binnen staat heb ik de rubbers schoon gemaakt en in speciale olie hiervoor gezet om lekkage te voorkomen, hierna had ik dit probleem.
De cilinders ga ik controleren op lekkage, nog niet gedaan.
Maar lijkt wel of het dak iets scheef is gaan staan, kan dit door de cilinders komen?
Cor-350 Topicstarter 130 km Reageer
heeft het dak half open gestaan toen je met het onderhoud bezig was ?
Ja voor 5 minuten om de hoek rubbers schoon te maken
Cor-350 Topicstarter 130 km Reageer
Volgens internet zou dit tot 7 min mogelijk zijn, of kan dit helemaal niet?
En wat gaat er dan mis hierdoor, waardoor ik dit nu heb?
Cor-350 Topicstarter 130 km Reageer
De juiste begin en eindstand kunnen dan ontregeld raken , als alles voor deze handeling wel goed werkte zou ik beginnen met het opnieuw kalibreren van het dak , ik ken niet de juiste procedure hiervoor , misschien iemand hier wel .
Is dit misschien het opnieuw kalibreren van het dak?
https://youtu.be/nyNFQh9BFzl
Cor-350 Topicstarter 130 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz S-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.