Mercedes-Benz E300D turbo: stank in auto

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997

klacht van klant is stank in de auto waardoor deze hoofdpijn krijgt en tranende ogen. In eerste instantie is het interieur-filter vernieuwd en 2x een spuitbus verdamperreiniger (airsept) in leeg gespoten. Dit hielp niet afdoende, dus toen maar groot aangepakt en een nieuwe airco-verdamper geplaatst en het kachelhuis helemaal schoongemaakt. De stank is volgens de klant wel minder maar nog steeds heeft hij gezondheidsklachten als hij gaat rijden. Heeft iemand hiervoor een tip??

Geplaatst door

AutoAircoZld

165 km

al 23 jaar lid

Reacties

wordt de kachel niet verkeerd ingesteld (tranende ogen=droge lucht) hoofpijn kan door te warme kachel komen (bv 25 graden)
arne650 1.070 km Reageer
Eens een klant gehad met zelfde soort klachten, maar daar zat geen airco op.Bleek een lekje in de kachelradiateur te zijn.Pas toen het zo erg werd dat er waterverlies optrad en wij het ook roken, is de kachelradiateur vervangen en sindsdien is de klacht verdwenen.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 124 of stel zelf een nieuwe vraag.