hoi
ik heb een probeem af en toe met starten ik draai mijn sleutel om en hij staer niet ik hoor helemaal niks
dan haal ik de sleutel eruit dan start hij wel ra ra hoe kan dat ? en dan start hij weer een poos wel
en dan is het probleem er weer.wat kan dat wezen ?
m.v.g.
wolf
Lijkt me eerder een probleem in het EZS (contactslot) of de sleutel. Als jij een garage opdracht geeft de startmotor te vervangen en daar blijkt het probleem dan niet te liggen gaan zij niet opdraaien voor de kosten lijkt me zo. Het was tenslotte niet hun diagnose, die is trouwens ook lastig bij een zich sporadisch voordoende storing.
Dit zou inderdaad ook kunnen maar ik dacht dat dan de lampjes van de combiklok ook niet branden dat dus alles uitblijft en de sleutel wel
gedraaid kan worden. Als de dealer hem uitleest tijdens optreden van het probleem kan er gezien worden of de startblokkering actief is.
Dit alles kost maar een half uurtje. Ook kunnen ze zien of de aamsturing (klem 51) van de startmotor wel verzonden word
door de motor computer
Hoi
Ik ben bij de startmotorboer geweest hij heeft alles gemeten op een apparaat de startmotor is goed hij heeft een losse draad zolang getrokken voor het geval dat
hij het niet doet dan kan ik hem zostarten.
Hij zeg dat het aan het contactslot leg. nou ik heb al een paar dagen geen last meer ik wacht maar af dan kan ik altijd nog naar de dealer gaan.
hij heeft hem wel 20 keer gestart en telkens deed hij het.
gr wolf
hoi
heb mijn wagen laten uitlezen geen fout meldingen hij start nog steeds hij heeft 2 dagen in de garage gestaan ze hebben niks kunnen vinden
kom van de garage vandaan werkt mijn ruitenspoeier voor niet meer ik hoor ook de motor niet wat kan dat nu weer wezen? ik val van het ene in het ander BALEN !
gr wolf
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz C-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
starter vervangen
willy9build
speed8.625 km