👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Maanden geleden sloeg de motor niet aan bij starten, startmotor werkte.
Naast de dieselpomt heb ik toen het contact vd sensor losgemaakt- zwart3 0lastieken doosje- alsook de batterij klemmen, = reset.
Alles werkte weer.
Onlangs moest ik de sleutel, volledig metaal, in de startpositie houden gedurende vele seconden, soms 20 schat ik, dan werkte de startmotor ineens en sloeg de motor onmiddellijk aan.
Nu werkt de startmotor niet meer, wel hoor ik de startrelais, onder de bestuurderszetel, om de 2 sec tikken.
Op de startmotor zit het grote relais. Met contact aan, maakte ik een verbinding met het dunne kabeltje naar de batterij positief, zodat het relais bekrachtigd wordt .
Startmotor gaat over maar motor slaat niet aan.
Word ik geduwd, slaat de motor onmiddellijk aan, of is dit toeval.
Ik begrijp er niets meer van.
Ik ben nu in Marokko.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz Sprinter of stel zelf een nieuwe vraag.
Meet eens of de auto nog wel goed voorgloeit op alle gloeiers. Dat doe je door de aanslutiing van de gloeistiften los te maken en een weerstandmeting te doen tussen de aansluiting op de gloeistift en het motorblok. De weerstand moet dan bij een werkende gloeistift ongeveer 0,5 Ohm zijn.
En als je startrelais tikt, maar de startmotor gaat niet draaien, ben je toe aan een nieuwe of gereviseerde startmotor.
1 maand