Hallo,
Ik heb een probleem met de temperatuur van de motor van een Mercedes 230E bouwjaar 1986.
De auto hadden we gekocht en hij was met benzine gedreven maar omdat we kosten wouden besparen hebben we pas geleden een nieuwe Lpg systeem in laten bouwen.( Zou het misschien hierdoor kunnen komen ?)
We hebben onlangs de hele motorblok vervangen omdat we dachten dat het aan de oude motor lag. De nieuwe is immers 7 jaar jonger dan de oude.
De thermostaat hebben we gecontroleerd maar daar ligt het niet aan, even als de waterpomp.
Kort gezegd hebben we het hele koelsysteem nagekeken.
Maar het probleem blijft zich voordoen,en soms komt de temperatuur tot de 110 graden.
Zou iemand misschien weten wat het probleem dan toch zou kunnen zijn, of hebben we iets over het hoofd gezien?
Mvg
Erik
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 230 of stel zelf een nieuwe vraag.
Is hij ook daadwerkelijk teheet of geeft de meter een verkeerde waarde aan , meet de watertemperatuur eens en vergelijk deze met de meter.