MG MGB 1967: Remmen onluchten wil niet

Bouwjaar: 1967

Het remmen ontluchten gaat voor ons gevoel wel goed maar als je op het rempedaal trapt zakt deze eerst tot de bodem en pas bij de 2e keer is de druk goed.
Remvoering en cilinders achter vervangen en afgesteld
Hoofdremcilinder vorig jaar vervangen.

wie heeft hier ervaring mee.

Sido10864

Geplaatst door Sido10864 PRO , lid sinds 19 jaar geleden

2 Reacties

Siem Bijman PRO, 17 jaar geleden

Sido, kijk eens goed of er geen nieuw stuk remleiding is gemonteerd.We hebben dat een paar keer gehad dat er een bochtje omhoog of een krul in de leiding zat waardoor dit werd veroorzaakt. De leiding weer recht gemonteerd en probleem over.

Sido10864 PRO, 17 jaar geleden

wij hebben de rembekrachtiger los gehaal en omhoog gehouden en toen kwam er nog lucht uit. Alles opgelost.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je MG MGB of stel zelf een nieuwe vraag.


Gesponsord

Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.