Ik heb een probleem met mijn airco in mijn 2.0 primera uit 94.
het gekke is dat mijn buurman met zijn primera 1.6 uit 94 hetzelfde probleem heeft.
bij inschakelen van de airco gebeurd er niks, het lampje van de airco gaat wel branden, maar het relais schakelt niet(voelbaar).
relais al uitgewisseld, geen resultaat.
weet iemand of er een druksensor in het systeem zit die meet of er voldoende koelmiddel aanwezig is? of zoek ik verkeerd?
iemand met een oplossing, of zal ik eerst de vloeistof/gasdruk laten meten?
vriendelijke groet,
Edwin Goetheer
Probeer eens ; draai de (blauwe)dopjes vande aircoleiding(en) los, en druk het ventieltje in......,gebeurd er niets =>systeem leeg. Gebeurd er wel wat(lucht ontsnapt) => is er een electrisch probleem.
succes Jeroen
vrijdag laat ik het systeem op druk controleren(ze zijn bij mij op het werk bezig met de airco's, dus zij meten de druk even en vullen hem zonodig bij) hopen dat dat het probleem is, anders moet ik inderdaad verder gaan zoeken in de bedrading, pomp, etc.
ik hou jullie op de hoogte!
Nissan Primera 1997 Airco komt niet in. Groen lampje brand wel. Ik heb 12volt op pomp gezet en komt dan in. Er zit druk op het systeem heb kort ventilitje ingedrukt. De blauwe relais onder moterkap komt ook niet in.
Vraag zit er ergens een regelunit in de auto ? en waar ? Wat kan er mis zijn ? Pomp werkt, er is druk freon, zekering is goed.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Primera of stel zelf een nieuwe vraag.
systeem vacuum laten trekken en terug afvullen bij een aircospecialist, deze controleert dan ook de werking, kost misschien wel wat maar kan wel veel kosten en problemen voorkomen.. groeten sam
sam2301
speed485 km