Beste Lezer.
Heb mijn Nissan vanaf Mei dit jaar aangekocht,en gelijk mee naar Frankrijk geweest,heeft het in volle tevredenheid prima gedaan.
Bij terugkomst heb ik per vergissing mijn cd speler aan laten staan en tevens mijn contactsleutel in het contact gelaten.( de hele nacht),was dus s`morgens zeer verrast met deze situatie. Bij controle bleek de Accu volledig plat,met hulp van vriendelijke buurman met startkabels de motor weer opgestart(achteraf bleek ik dit verkeerd te hebben gedaan (+ en - kabel van startauto op mijn accu aangesloten .Heb daarna toch een 45km gereden,waarna de volgende dag ik de auto niet kon starten het groene acculampje bleek toch te branden.Nogmals opnieuw met zelfde volgorde als voorheen met startkabels de wagen gestart.Weer 50 km gereden en bleek bij het opnieuw starten het niet meteen te lukken.Heb het Nissan instructieboekje nagelezen en nu pas is mij duidelijk geworden dat ik de min kabel van de startkabels niet op de min pool van de accu aan had mogen sluiten maar op de massa van de carrosserie.Inmiddels staat mijn wagen dus zonder dat hij gestart kan worden,ondanks dat het groene acculampje brand.
Wie kan mij helpen,of heeft goede raad wat mij te doen staat,zou ik met een accu druppelaar mijn accu mogen opladen?
M Vr Gr
Harrie.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Qashqai of stel zelf een nieuwe vraag.
Ze schrijven het voor , hoe aan te sluiten , maar 9 van de 10 doen het zo , zonder gevolgen , ik vermoed dat er door de lege accu wat anders aan de hand is.
Controleer de zekeringen eens .
Accu opladen kan zowiezo geen kwaad , zeker als de gemeten spanning te laag is.