👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Heb een opel corsa B 1.7D, voor +/- jaar geleden nieuwe dynamo gekregen, vorige week nieuwe koppakkingen. Rij bij garage weg niets aan de hand. volgende dag wil auto vervolgens niet starten, via startkabels gestart loopt goed, onderweg hoor ik een tik aan passagiers zijde en alles doet het weer perfect, stop de motor, weer starten, geen probleem. Laat auto een dag staan, en hoor tijdens het starten dat de power om auto te starten weer afneemt. Ligt dit nou aan de dynamo of aan de accu. Tijdens het rijden laad de accu zich wel, loopt tijdens het stilstaan weer leeg. B.V.D.
Gr.
Bonnette
Het was de accu toch, deze zoals ik al vertelde, nog de orginele, en was nodig toe aan vervangen. Hij doet het nu weer perfect
21 jaar
bedant voor het terug posten van de oplossing.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.
waarschijnlijk dynamo of laadrelais rechts in de a stijl/ achter daschboard kastje . deze moet je eigelijk altijd meevervangen als je de dynamo vervangt.
21 jaar