Opel Astra: astra smoort

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1995, Brandstof: Benzine, Motorcode: x16sz

astra smoort by fel gas geven. benz druk is 0.8 bar. drukmenbraam op inj.huis is ok. uitlaatgaswaarden zyn stat als op 3000 t/m goed. benz pomp krygt stroom als men de motor start en niet 2sec by kontakt aan, is dit normaal?

Geplaatst door

autoworkshop

1.325 km

al 20 jaar lid

Reacties

Is volgens mij normaal.
Ik heb bij mijn vorige Astra (ook een 95er x16sz)al eens gehad dat de slang van de MAFsensor zixhzelf helemaal plat zoog bij het gasgeven.
Stationair liep hij dan ook als een zonnetje en bij langzaam gasgeven ook geen probleem maar met wegrijden begon het gedonder.
Welke waarden lees je af van de MAF?

daninja

2.965 km

vacuum 00 =5.1v
0.2=3.8v
0.6=2.0
0.8=1.1v vgl my goed.
gaskleppos sensor loopt mooi op van 0.5v naar 4.9v maar by 4.1v valt even weg.
zal misschien even hikken by dat punt. snap on aangesloten en geeft accerelatiewerking soms ja. hoe werkt dit? bvd.

autoworkshopTopicstarter

1.325 km

map sensor vervangen en probleem opgelost.

autoworkshopTopicstarter

1.325 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.