Opel Astra: auto radio

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999

hoi allemaal, k'zit met een probleempje.. heb een originele aoto radio van opel in mijn opel astra G. nu heb ik mijn accu vervangen en vragen ze een code... heb deze wagen gekocht een paar jaar terug, maar nergens een code te vinden, kan dat ding op een bepaalde manier worden reset? bedankt.

Geplaatst door

stefke_31

230 km

al 20 jaar lid

Reacties

hoi je kan de radio niet resetten je moet het aan de dealer vragen en die vragen de code op aan de fabricant volgens mij kost dat wel geld hoeveel weet ik niet

bolle1366

710 km

Voor een radiocode kunt u bij elke Opel Distributeur terecht. Neemt u wel een geldig legitimatiebewijs mee.
Bron: www.opel.nl

mvg,
Hans.

Hans4040

123.030 km

bij je autopapieren hoort een kaartje te zitten met de code, formaat credit card

pe3hmp

6.370 km

hoi, bedankt voor de reacties!! zal eens zien wat ik kan doen, dacht ook wel dat er ergens een kaartje moest tussen zitten, nog even verder zoeken voor ik er kosten aan maak! thx..

stefke_31Topicstarter

230 km

Dat is vaak het probleem,he.
Kaartje foetsie!
succes,

mvg,
Hans.

Hans4040

123.030 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.