Opel Kadett 1.2S: Brandstoffilter

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1988

Hallo,

Ik wil graag mijn brandstoffilter vervangen van mijn kadett 1.2s uit 88. Maar waat zit de filter? Weet iemand dat, zit hij misschien in een zwart kastje boven het rechter achterwiel? Kan je deze zomaar demonteren? Ik hoop dat iemand het weet!!

Vriendelijke groeten,
Hans

Geplaatst door

Ghaans

110 km

al 21 jaar lid

Reacties

dit is de 1.2ohv motor die ook in de C en D kadett gebruikt werd. Daar zaten de brandstoffilters net voor de benzinepomp. Deze zit aan de rechterzijkant, dus aan de radiatorkant op het onderblok gebout.

Dank je voor de tip! Er zit dus geen standaard brandstoffilter in (kleine glazen ding voor 2 slangentjes). Heb net even gekeken, maar kan er nog niet echt uitkomen wat hem nu precies is, kan je het misschien iets preciezer omschrijven?

GhaansTopicstarter

110 km

ja ik bedoelde die glazen filter met oranje binnenkant. Volg je benzine slang dan..

geeft niet meneer de boer

Ger3524

485 km

Het is bij de kadett E een zwart rond plastic huisje dat ergens bij het inlaat zit met 3 slangen
1. vanaf de tank en een naar de carburator en een retourslang

een '88 er is inderdaad een kadett E

gr. Willem

Willem12089

38.570 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Kadett of stel zelf een nieuwe vraag.