Opel Astra: Brandstofpomp vervangen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Diesel, Motorcode: OPEL ASTRA-G-CC; X2.0DTL

.

Geplaatst door

Freeksen

65 km

al 17 jaar lid

Reacties

beiden
en op tijd zetten
en meetklok nodig

CARS&MOTORS

39.205 km

.

FreeksenTopicstarter

65 km

Een electronische pomp van een x20dtl met de klok op tijd zetten? Nieuw zeker.
Pomp zit niet met sleufgaten maar op een vast punt gemonteerd, benodigde gereedschappen zijn: blokkeer pen krukas (wordt in het gat van de krukassensor geschoven, voorkant motor, netboven het carter), blokkeerpen brandstofpomp, blokkeermal nokkenas (komt op de plek van de vacuumpomp), en je hebt een dunne lange torx-dop nodig voor het losdraaien van de pomp, dit doe je vanuit het distributiehuis.
Al met al geen klus om te doen zonder het een en ander aan gereedschap en kennis.
TIP: als je de kettingen toch los hebt liggen, vervang dan meteen de o-ringen tussen de transversebuisjes en de injectoren en de retourslangetjes, uiteindelijk komen die toch een keer aan de beurt.

co 1976

205 km

.

FreeksenTopicstarter

65 km

Is absoluut niet hetzefde als een riem.. blokkeerpennen heb je nodig dus ik was er zonder spec. gereedschap niet aan begonnen..

garageburgwal

16.555 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.