Opel Combo: Combo 1.7d

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996

Hallo,
Ik heb een vreemd probleem bij het rijden met een opel combo, het is net ofdat er ergens iets aanloopt, wanneer ik de versnellingsbak ontkoppel, lijkt het geluid langzaam zachter te worden.heeft iemand ervaring met deze auto en het geluid?
Wanneer ik de bak ontkoppel staan de assen in de bak dan meteen stil of draaien deze nog enig zins door?

Groeten

Sebastian

Geplaatst door

sebastian_75

2.080 km

al 23 jaar lid

Reacties

Als je nog rijdt worden de versnellingsbak-assen aangedreven door de wielen.
Is het geluid er als je stilstaat , of alleen als je rij ?

PBleeker

940 km

Inderdaad wanneer ik stil sta geen aanlopend geluid. Ik vind het een vreemd geluid voor een lager? maar zou het de aslager kunnen zijn?

groeten

Sebastian

sebastian_75Topicstarter

2.080 km

kunnen de baklagers zijn...

Opeltje

41.975 km

Of zijn het je remblokkken ?

PBleeker

940 km

weet het niet heb de remmen ook ingetrapt het geluid bleef, ik zal hem maar eens opkrikken. maar wanneer een lager defect is hoor je meestal een knarsend zoem geluid, nu is het net of bijvoorbeeld een band ergens tegen aanloopt (als een slag in het wiel)
bedankt voor de reacties

sebastian_75Topicstarter

2.080 km

Ik heb nog een vraag mijn combo is niet uitgerust met een TIG display, wanneer ik hier toch gebruik van wil maken is het dan alleen aansluiten van het display of ontbreekt ook de rest van de installatie

sebastian_75Topicstarter

2.080 km

ook de rest ontbreekt....

Opeltje

41.975 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Combo of stel zelf een nieuwe vraag.