Opel Corsa: corsa hobbelt wat in de vrij als ik meer gas geef is het weg

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994

Hallo mijn corsa "hobbelt" wat als tie stationair draait als ik wat gas bijgeef (klein beetje) is het eigenlijk veel beter, hoe span ik de gashandel een beetje op (of het gas/voetpedaal) waardoor ik van dat hobbelen af ben?

groet
martijn

Geplaatst door

martijnb

1.435 km

al 21 jaar lid

Reacties

stationair is bij injectie motoren niet af te stellen.

Probeer eens de stationair stappenmotor te reinigen.

Willem

Willem12089

38.570 km

Probeer eens te zoeken, luisteren naar valse lucht door bv remmen reiniger op het inlaat spruitstuk en voetpakking (onder carburateur) te spuiten. de motor gaat bij lucht lekage heel raar lopen of zelfs afslaan. Ik neem aan dat alles wat met ontsteking te maken heeft al gecontroleert is. Bougies,kabels,verdeelkap. maar nogmaals valse lucht komt vaak voor. gr Edwin.

interet

185 km

mischien ook handig...wat voor motor zit er in?

Opeltje

41.975 km

het is een corsa diesel, ik heb een tijd geleden problemen gehad met de klepdekselpakking die is een paar keer vervangen, omdat er olie langs lekte ( in een corsa zit een maanvormige prop rubber waar het langs lekte) dit euvel doet zich steeds voor na reparatie is het een tijdje weer goed, maar volgens de garage is het probleem een te hoge carterdruk...en slijtageis dit misschien de oorzaak van het hobbelen?

groet
martijn

martijnbTopicstarter

1.435 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.