👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Ik ben aan mijn derde luchtmassameter toe, Bosch wordt stinkend rijk door zijn slechte luchtmassameters.
Wie weet er een goedkoper alternatief of een goedkoper adres voor een luchtmassameter?
geen idee, de auto staat op 283000 km en loopt sinds 40000 km steeds slechter. Soms valt de turbodruk geheel weg , dit gaat samen met het storingslampje. Als ik daarna met stationaire motor stil sta, gaat het lampje weer uit en heb ik weer turbodruk. Dit kan echter niet veel zijn want de auto loopt nog maar 155 op de teller en wil ook in de lage versnellingen geen toeren maken, is echter ook zuinig, tussen de 1 op 17 en 1op 19.
De garage heeft de comp. uitgelezen: luchtmassameter, heeft hem schoongemaakt, dit heeft ongeveer een week geholpen, auto wilde echter nog steeds geen toerenmaken.
Vraag blijft, wie levert die luchtmassameters goedkoop?
Kan een Opelrijder net als een VW-rijder9die boeken daar goede resultaten mee) ook overstappen op een meter van Pierburg? Zo ja welk type dan?
20 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Waarom gaan ze kapot?
mvg,
Hans.
20 jaar