wie o wie weet raad?
Ik heb pas deze astra gekocht met philips radio type DC614 maar de display geeft geen enkele informatie weer. Alleen de tijd en bij kontact aanzetten ook de datum welke na het starten weer uit gaat.
groetjes p.groot
als je de code hebt de acukabels losmaken dan kijken of het werkt anders naar de dealer mischien dat ze hem softwarematig kunnen activeren in ieder geval sucses.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Misschien hebben ze er een andere radio in gehad en hebben ze de display stekker er niet in terug gezet.
even de radio eruit halen maar let op zorg wel dat je de code kaart hebt van de radio anders kan het zijn dat de code erop schiet.
Er moeten drie stekkers in de radio zitten die normaal uit 1 bestaan.
Groeten Ed
Edsterbuild
speed30 km