👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Astra-G- met Y2.0DTL motor gloeit niet bij temperaturen boven 0 graden C. De temp.sensor geeft de juiste ohmse waarden volgens de tabel.
Gloeibougies en gloeirelais (welke door het motormanagement aangestuurd wordt) zijn in orde. Wanneer ik met bv een pot.meter ipv de temp.sensor een hogere ohmse waarde geef wordt er wel gegloeid. Weet iemand of de gloeitijd software-matig instelbaar is in het stuurapparaat van de motor?
Ik heb hierover navraag gedaan bij de dealer maar volgens hun betreft dit alleen oudere versies t\m bouwjaar 2000.
er is inderdaad een software update, ook gebeurt bij mijn y22dtr. Bel maar met Opel dealer in Leeuwarden (engelsma en wijnia) en vraag naar de werkplaats.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
er bestaat een software update voor het voorgloeien
voor de 2,0 dtl motor
19 jaar