een vraagje :
een FRONTERA B Y22SE heeft hetvolgende probleem : de wagen rijdt niet . de middenste cardan draait wel , maar de achterwielen niet . als je hem in 4 x 4 zet dan trekt de wagen op de voorste wielen en rijdt hij wel . We hebben de pon ( achetas ) reeds opengedaan en de tanden zijn volledig weggesleten . de wagen heeft maar 13000 km gedaan . iemand een idee over de oorzaak ?
de olie was nog voldoende en er was geen lek .
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Frontera of stel zelf een nieuwe vraag.
heeft de auto niet in de 4x4 gereden op asfalt???????daar kunnen ze namelijk niet tegen.4x4 mag alleen op gladde of zandachtige ondergrond gebruikt worden anders gaan ze stuk (staat ook in instruktieboekje)veel succes
basjebuild
speed3.080 km