Net na het tanken rook ik steeds een sterke benzinelucht. Vanmorgen eens onder de auto gaan liggen. Tot mijn schrik zag ik de benzine uit een slang sijpelen. Zo te zien is de slang poreus, zie twee kleine scheurtjes. De benzine lekt uit de slang waar de dubbele invoerslangen van de tank vastzitten met een slangklem in een kunststof deel dubbel deel dat verder naar de voorkant leidt. Volgens mij is het de ventilatieslang waar de benzine uitloopt als de tank vol zit.
Mijn vraag is of dit eenvoudig zelf te maken is of niet?
Bvd
Erik
Een stuk eraf snijden lijkt me toch niet de beste oplossing, klinkt simpel maar hoe zet je even een nieuw stukje tussen die slang zonder prutswerk?
Die nieuwe slang was inderdaad mijn idee, daarom is de vraag juist of die nieuwe slang simpel zelf te vervangen is of niet. Dat wil ik graag weten.
[url=http://img651.imageshack.us/i/2542010190...][img]http://img651.imageshack.us/img651/2205/...[/img][/url]
Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url]
nummertje 5 zou je kunnen gebruiken voor reparatie
Ik heb even een foto geplaatst waarop te zien is welke slang lek is, het is het gedeelte dat uit de tank komt
[url=http://img714.imageshack.us/i/54484751.j...][img]http://img714.imageshack.us/img714/7038/...[/img][/url]
Dat kan ik inderdaad eerst eens proberen, een cm eraf. Vraag me alleen af hoe ik die slangklem loskrijg? Kan ik daarna gewoon met een schroefslangklem aan de slag of is dit niet aan te bevelen. Ik geloof toch maar eens moet gaan informeren wat dit klusje bij een garage moet kosten. Bedankt voor de tips.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.
slechtte stuk er uit snijden nieuw stukje er \tussen
lijkt mij niet zo moeilijk toch
of een nieuwe slang
kleijn
speed28.030 km