Opel Vectra: lpg g3 koltec

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: LPG, Motorcode: 1.6 16v

Hallo mijn vectra loopt stationiar op lpg stotterend maar op benzine niet tijdens het rijden rijd hij goed zowel op benzine als gas .
Weet iemand wat het euvel kan zijn?

Geplaatst door

loves

100 km

al 19 jaar lid

Reacties

Dit probleem treed op na ongeveer 100000km in elektrisch schema Kotec is dit M1=stappenmotor waar mee de glasklep word geregeld en stationair.
Deze gasklep verdeeld de vier slangen naar elke cylinder. Het beste is deze M1 met gasklep te demonteren (vande slangen) en op de werkbank uitelkaar tehalen in de gasklep zit voor elke cylinder een wigvormig opening die eindigt in een spleet van 0.4 mm, dezespleet is voor stationiar toerental en is soms wat vervuild voorzichtig schoonmaken eventueel pakking vervangen en controleren op afdichting.
Daarna gaat de overgang van stationair naar groot gas geleidelijk. Dit is geen werk voor beginners ga anders naar een LPG inbouw station.
vectra-paul

Vectra-paul

5 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.