Dit probleem is eerder beschreven in de rubriek prof. op 8-5-2002 door Banden 17. Inmiddels meerdere keren uitgelezen bij de dealer zonder resultaat. Meerdere Lamdasonde's inmiddels uitgewisseld. Dit geeft een iets beter resultaat(geen originele), maar nog lang niet optimaal. Het motormanagement lampje gaat wel regelmatig branden, maar geeft bij het uitlezen geen bruikbare info. Hij geeft storing aan op lamdasonde. De auto is inmiddels bij een opelmonteur in onderhoud, maar ook deze ziet op dit moment nog geen uitkomst. Wie heeft suggesties?
Het probleem is inmiddels verergerd. Afgelopen week veel op de autosnelwegen en in de bergen gereden. De auto slaat nu regelmatig af bij stationair toerental. Kan dit probleem ook op te lossen zijn met bovenstaande reakties? Heb aan de bovenstaande reakties nog niets kunnen doen i.v.m vakantie.
Ik ben net bij de Opeldealer geweest. Deze heeft de auto uitgelezen met Tech 1 en 2. Er komen 2 meldingen naar voren, t.w.
1. Smoorklephuis sensor
2. Lambda sonde
Volgens de monteur ligt het in ieder geval niet aan de krukas/nokkenassensor. Deze zou volgens hem absoluut naar voren komen tijdens het uitlezen.
De motor sloeg tijdens het uitlezen meerdere keren af.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.
Nokkenas sensor wil wel haperen zonder dat dit fout-meldcode's geeft. Heb er zelf al meerdere versleten.
mfb
speed305 km