Al sinds een tijdje lijkt het alsof mijn auto niet zo goed meer rijdt, metname bij optrekken (<3000rpm) heeft ie problemen. Ik wist eerst niet zeker of het aan de auto lag of aan mij, maar nu maakt de motor een stuk zwaarder geluid. Eerst dacht ik dat er miss een lek in de uitlaat zat, maar volgens mij is dit niet het geval.
herkend iemand dit probleem? wat zou het kunnen zijn en wat zou ik kunnen checken?
kan het niet te maken hebben met het oliepijl?
ik heb zojuist mijn olie verschoond en het leek er op dat er te weinig olie in zat.
een buurman dacht dat de kleppen niet goed gesteld waren, en dat dat het tikken is.
ik heb vandaag de olie bijgevuld, zou het tikken dan meteen opgelost moeten zijn, of kan het dan bijv enkele minuten duren voor het tikken weg is? heb de auto maar heel even aangehad na vullen van olie?
wat kan ik nu het beste doen? maar min stationair laten draaien zodat de olie goed in het systeem kan komen?
ik heb trouwens 5w40 olie er in gedaan, de man van de winkel zei dat dat de beste was voor een tigra, klopt dit?
het tikken is inmiddels weg!!! heb er even een stuk rustig mee gereden en daarna was het weg. hoop dat het zo blijft, en nu wat beter bijhouden maar.
heb nu alleen wel trillingen van het hitteschild van de uitlaat, maar dat is minder erg
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Tigra of stel zelf een nieuwe vraag.
het is trouwens onlangs ook een keer gebeurd dat het motormangement lampje ging branden..
klaasvaak6320Topicstarter
speed2.285 km