HELP
ik heb het probleem dat als ik iets te snel gas geef het motormanagement lampje gaat branden en de motor geen vermogen meer heeft.
ik heb de lamda sone gewiselt de luchtmassa meter en probleem blijft
bij het uitlezen geeft die wel aan dat de rpm en de onstekings wel en niet aanwezig is, maar daar er nu een andere motor in licht (zelfde type)
kan dit het eigenlijk niet zijn.
wie kan mij helpen
gr. eric
Jeetje, je hebt de hele motor vervangen (waarom?) en hebt dezelfde storing. Dan kan je wel een heleboel uitsluiten en zou het toch niet zo moeilijk meer moeten zijn. Is de hele inlaatkant ook mee vervangen?
de motor is vervangen daa een koelwater slang gesprongen is en de motor vastgelopen is.
ik heb dus een anderemotor ingebouwd (wel met de oude bekabeling daar die andere niet paste)
en ik heb hem diverse keeren uit laten lezen en dan zegt die steeds lambda sone of lucht massa meter, laatste keer heb ik mee gekeken en zag toen dat de sensor van het rpm en de onstekking het spel speelde van ik ben er wel en niet.
de auto rijdt op zich goed als je maar als een bejaarde gas geeft want dan is het voorbij, dan is het motto gas los en weer langzaam gas geven
Ah zo.
Vind het sterk lijken op een probleem met de uitlaatgasrecirculatie, zodoende dat hij een probleem aangeeft wat met lucht te maken heeft?
Wellicht blijft de UGR open staan.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.
Waarom kan het dat dan niet zijn?
scott10811build
speed700 km