Opel Meriva: niet werkend knipperlicht links voor

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.4

Hallo ik heb een niet werkend knipperlicht aan de linker voorzijde (koplamp)van mijn Meriva,op de centrale stekker is wel een signaal en de lamp zelf is ook vervangen maar de lamp wordt niet aangestuurd.
De vitting is ook gecontroleerd en is ook goed, kan het zijn dat er in de koplamp zelf een draad is afgebroken,zo ja komt dit vaker voor???.
Hoe kan de koplamp eruit gehaald worden ,2 bouten aan de bovenkant en zit er aan de onderkant ook nog een bout???? hoe kom ik hierbij???? bumper demonteren?????
Wie kan mij hier info over geven.

mvg Peter.

Geplaatst door

Peter8809

1.390 km

al 22 jaar lid

Reacties

fitting wil toch wel eens problemen geven bij de meriva... komt vaker voor, fitting vervangen, dan moet ie het weer doen!

groeten Pieter.
SneakyBass 595 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Meriva of stel zelf een nieuwe vraag.