👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Goedendag,
Aangezien ik nogal wat olie zag zitten tegen het motorblok en dan met name in het gedeelte rondom de krukaspoelie, heb ik gisteren de krukaskeerring maar vervangen. Dit is nu gebeurd.
Bij het schoonmaken zag ik echter dat boven de waterpomppoelie bij die twee gelijkwaardige dekseltjes (zit ook stekkertje aan en zitten tegen de cylinderkop aan) aan het linker dekseltje ook wat olie aan de onderkant zat.
Paar vraagjes:
- hoe heten deze onderdelen ?
- zijn linker en rechter onderdeel identiek of zit er verschil in ?
- zijn die gemakkelijk te vervangen of komt daar speciale techniek of afstelvaardigheid bij kijken ?
Alvast bedankt.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Dit zijn de nokkenasverstellers. Afdichtingen zijn rubberen o-ringen, zijn beide hetzelfde en kun je er met een gerust hart afhalen, terugzetten, geen verschil tussen in en uitlaat, en ook niks in te leren... (makkelijker kunnen we het niet maken)
7 uur