👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Ik heb sinds 3 weken een Opel Astra Sports Tourer 1.0 uit 2019, sinds afgelopen week krijg ik op mijn dahboard, als ik de rechter richtingaanwijzer gebruik de melding "richtingaanwijzer rechts voor defect" dit terwijl deze naar behoren functioneren. Heeft iemand van jullie misschien een idee wat de oorzaak is of hoe ik dit kan verhelpen? alvast dank voor het meedenken.
Nee, de Astra heeft geen trekhaak.
2 weken
zit er een echte gloei lamp in of een led lampje?
2 weken
Knipperlicht is bij deze auto standaard led, in het grootlicht zat led (door de vorige eigenaar geplaatst), deze weer vervangen voor halogeen en voor de zekerheid ook het lampje van het knipperlicht op het scherm vervangen. Ondanks dat en alles naar behoren funcioneerd blijft de foutmeldeing terugkomen.
2 weken
Controleer de stekkers/kabels eens en de massa , er hoeft maar iets mis te zijn in de weerstandsmeting die de auto uitvoerd en je krijgt de melding.
Anders bij de dealer uit laten lezen.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Zit er een trekhaak onder kijk dan eens jn de stekkerdoos
2 weken