Opel Astra: P0380 Glow Plug/Heater Circuit "A" Malfunction

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Diesel, Motorcode: y20dth

Goedendag ,

Opel astra y20dth 2.0 dti
Km stand 112000
Bouwjaar 2004


De volgende melding staat in het systeem met uitlezen.
P0380 Glow Plug/Heater Circuit "A" Malfunction.


Het motormanagementlampje blijft branden na het starten , wegrijden en naar zijn tweede versnelling schakelen doet het uitgaan.

Is dit nu de bekabeling gloeibougies?
De gloeibougies?
Gloei relais?

Wat is jullie advies om eerst te controleren?Of zeggen jullie op zeker een slechte gloeibougie?

Vriendelijke groeten ,

Tony

Geplaatst door

martist

1.000 km

al 19 jaar lid

Reacties

Tony ze hebben minder dan 1 Ohm weerstand en bij defect oneindig. Je kan de defecte verv. maar doe toch maar alle 4 . Neem wel een soort van pijpsleutel en spuit wat smering op de schroefdraad. Doe voorzichtig want ze kunnen breken. Dus geen enkelarmige sleutel gebruiken . Vastzetten met 15 nm.en doe wat vet op de schroefdraad. Succes.

Punt

28.930 km

Dat is snel. :)

bedankt voor je antwoord.
Moet de motor warm zijn voor het uitdraaien?
Voldoet kopervet?

Tony

martistTopicstarter

1.000 km

Er zijn monteurs die dat belangrijk vinden . Bekijk die stekkers met een spiegeltje ,dan zie je 2 stukjes die je in kunt drukken dat helpt bij het loshalen. Zelf gebruik ik grafietvet. Dicht de schroefdraad af tegen water. en maakt het vastzetten lichter. Groeten.

Punt

28.930 km

Eerst een week op vakantie .Als ik terugben en ik heb eraan gewerkt , laat ik weer wat weten.

Bedankt .

Vr.gr.Tony

martistTopicstarter

1.000 km

Gloeikaarsen zijn vervangen.
Probleem opgelost.
Bedankt voor de hulp.

M.v.g.Tony

martistTopicstarter

1.000 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.