Opel Vectra: radoi stoort op achterruitverwarming vectra c

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003

Wie kent dit probleem?? radoi stoort als je de achterrruitverwarming aanzet,vooral op radio 1 104.8 mhz..
het is een vectrac sedan waarvan de antenne achter op het dak staat..

Al verschillende dingen geprobeerd,externe antenne,andere radio..geen resultaat.

Van de achterruitverwarming zijn alle draadjes heel en de weerstand van de ruit is 0.8 ohm,dit lijkt me ook allemaal normaal..wil nu achterruit gaan vervangen of iemand anders moet het zelfde probleem voorhanden gehad hebben en de oplossing weten..

Geplaatst door

wil

135 km

al 20 jaar lid

Reacties

Beetje vreemd geval dit...
Als je achterruit als antenne had gebruikt, dan had ik me er iets bij voor kunnen stellen.
Maar je hebt ook al een externe antenne gebruikt, met of zonder voorversterker?
Denk niet dat het vervangen van de ruit je iets gaat helpen.
Denk meer aan iets wat de spanning voedt naar het raam, aansluitingen van de radio geen goede massa plus draad op de goede plaats weggehaald?

Zal 's verder prakkezeren...

Cor1822

10.080 km

KIJK eens of je antenneversterker 12 volt krijgt op je antenne ; ik heb ooit eens met een vectra b en omega a gehad , en daar zat de antenne in de ruit , en uiteindelijk das het de achterruit die niet goed was ; ruit vervangen en het was opgelost ; was ook enkel wanneer de achterruitverwarming aan stond

opc8275

15.575 km

Probleem opgelost...heb in eerste instantie niet goed gemeten.
Onderste twee draadjes waren stuk,gerepareerd met electroliet,daarna was radio storingsvrij..bedankt voor het meedenken..

wilTopicstarter

135 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.