Opel Vectra: slecht starten

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996

Mijn opel vectra diesel met een Isizu moter 1.7 TD is sinds gisteren slecht gaan starten. Hij staat een aantal uren stil en als ik dan start doet hij erg moeilijk. Op het moment van aanslaan rookt hij als een ...... het lijkt ook wel of hij start op 2 of drie cilinders
Wie kan mij advies geven

Geplaatst door

jaap4738

115 km

al 22 jaar lid

Reacties

Gloeibougie's testen
groetjes ceesie

ceesie1583

2.200 km

Dank voor het advies. Ik heb getest en kom er achter dat er geen stroom naar de gloeibougies gaat. Dus heb ik terug gezocht en kom dan via het relais bij de Hoofdzekering. Deze is 80 ohm en was kapot. Deze heb ik vervangen en dacht "klaar"maar helaas. Deze zekering klapt weer stuk en nu moet ik verder zoeken. Visueel zie ik geen kapotte draden of sluiting.
Ik ben nu van plan om de hoofddraden naar de gloeibougies los te halen het relais eruit en dan kijken of hij(de zekering) heel blijft.
Of heb je nog ander advies voor mij?
groetjes jacob

jaap4738Topicstarter

115 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.