hoi wie weet hier raad op
de auto laat met warme motor slecht aan 2 t0t 5 seconden starten dan slaat hij pas aan als hij koud is geen problemen
Als hij aanslaat komt er een blauw zwarte rook uit de uitlaat
ik dacht ik heb het gevonden uit een topic van 3 juli 2008 was zo,n soort gelijk probleem heb vandaag de retour leidingen vervangen maar helaas nog steeds het zelfde probleem .
Ik heb de opvoerpomp in de tank gecontroleerd en die doet het zolang het gloeilampje op het dashboard brand daarna niet meer (weet niet of dat zo hoort).
verstuivers zijn nog niet gecontroleerd.
Ik had van iemand advies gekregen op de krukas sensor te checken maar waar zit ie ik zie hem nergens zit die er bij een diesel wel op.
Graag jullie kijk er op voor dat ik hem weg breng en een hoop kosten krijg en dan maar afwachten of het opgelost is .
De motor heeft 3 ton gelopen
groeten Angelino
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Omega of stel zelf een nieuwe vraag.
ik heb de temperatuur sensor los gemaakt
Nu brand wel elke keer het gloeilampje maar hij laat wel meteen aan wil dit nu zeggen dat m,n sensor kapot is of kan het toch iets anders zijn
gr Angelino