Opel Corsa 2015: Start stop accu vervangen opel corsa e 2015

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2015, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: B10XFT, Motorinhoud (cc): 1000, Vermogen (kw): 66

Hallo,

Ik wil de start stop accu van de opel corsa e vervangen door een nieuwe start stop accu met dezelfde specificaties.
Mijn vraag is of dat gewoon een kwestie van uitwisselen is.

Ik kwam namelijk onderstaande stelling tegen:
Het wisselen van een accu in een auto met start/stop is niet te doen door de gemiddelde doe het zelver. Deze accu moet vaak vervangen worden volgens een bepaalde procedure en moet ingelezen worden in de elektronica zodat de juiste ladingstoestand bekend is bij de ECU.

Ik hoor graag in deze.
bvd
Gé IJzendoorn

Geplaatst door

gé

2.465 km

al 18 jaar lid

Reacties

Die stelling klopt.

oldford

117.985 km

Goed adres om dit te laten uitvoeren. Eventueel met zelf aangeleverde accu?

géTopicstarter

2.465 km

Weet iemand een goed adres om dit te laten uitvoeren. Eventueel met zelf aangeleverde accu?

géTopicstarter

2.465 km

als je de accu al hebt, zou ik em gewoon monteren en dan vragen bij een dealer of fatsoenlijk uitgerusste universeel of ze deze willen inleren.

harry4203

39.460 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.