Opel Zafira: Startprobleem Zafira 2003 2.2 Diesel

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.2

Ik heb sinds kort startproblemen met mijn Zafira. Bij koud weer wil de motor niet aanslaan. Na 7 of 8ste poging start hij wel. Maar totdat de motor warm is, stottert hij en bij stilstand slaat hij af. Hij maakt een tikkend geluid ook. Als de motor eenmaal warm is, rijdt hij prima.

De boordcomputer meldt niets. De garage heeft al het luchtfilter, brandstoffilter, krukassensor, temperatuursensor vervangen; gloeiboegies gecheckt en ook de boordcomputer gereset etc. Tot nu toe zonder resultaat.

Kan iemand mij helpen? Ik wil niet meer onnodige kosten maken die uiteindelijk niets opleveren.

Als iemand ervaringen, tips of ideeën heeft, hoor ik het graag.

Alvast bedankt voor de moeite.

M.v.g.
Yildirim

Geplaatst door

Yildirim65

60 km

al 16 jaar lid

Reacties

SPS update voor koude start;

Retourleidingen inorde? Ook wanneer je met perslucht in de retourleiding blaast hoor je dan geen lawaai langs de oliedop (Zoja: Rubbers van verstuivers vervangen)

Sandervs86

140 km

Bedankt Sander. Retourleidingen zijn nog niet bekeken, maar ik laat hem bekijken dan. Ik hoop dat we achter de oorzaak kunnen komen.

Yildirim65Topicstarter

60 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Zafira of stel zelf een nieuwe vraag.