Opel Astra: stuurbediening

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

Hoi,
Ik heb een blaupunkt radio/navigatie type e2 in mijn astra gezet. Ik heb alle bedradingen voor elkaar, behalve de stuurbediening. Welke bedrading/kleurcodes kan ik gebruiken voor de stuurbediening? Eerst zat er een originele Opel-radio in type 500.(iso stekker)geen cambus.

Geplaatst door

Jan v

70 km

al 21 jaar lid

Reacties

op Opeltjes site staat een aansluitschema, misschien heb je daar wat aan!
members.home.nl/Opeltje

abbeyrules

1.840 km

nee dankje,op Opeltjes site had ik al gekeken maar daar stond het niet tussen wat ik zocht

Jan vTopicstarter

70 km

stuurwiel bediening werkt niet op dit toestel. alleen met een speciale optie en een losse ab krijg je stuurwiel bediening. maar dan nog niet origineel via de bestaande knoppen op het stuur.


Opeltje

41.975 km

Opeltje weet jij de kleuren van de bedrading van de stuurbediening en wat is dat een geschakelde massa of een geschakelde plus.bij de blaupunkt hadden ze het over dat er een interface tussen moest,maar ik weet de kleuren en de aantal draden niet van de stuurbediening b.v.d

Jan vTopicstarter

70 km

geschakelde massa op pen a1 van de radiostekker. kleur rood blauw geloof ik. uitkijken, er zijn 2 daden met deze kleur.

Opeltje

41.975 km

klopt een van de twee is sensor (pulsdraad),maar nu kan ik ook de andere thuis brengen .

bedankt en groetjes jan

Jan vTopicstarter

70 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.