Opel Corsa: Tikken bij distributie kant motor

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996

Hallo,

wie kan mij hiermee helpen. ik heb een 1.4i 16V corsa uit 1996 120000 gelopen. Zo´n 5 week geleden is de koppakking vervangen i.v.m koelvloeistof verlies. Tevens is de distributie riem vervangen.
Autootje reed weer helemaal top. Echter sinds een aantal dagen hoor ik getik-geratel aan de rechterkant distributiekant van de motor. Het tikken loopt mee met de toeren van de motor en is er niet als de motor nog koud is.
Wat kan dit zijn? Kunnen dit de spanrollen van de distributie zijn? of kan het nog wat anders zijn.

alvast bedankt

Geplaatst door

frits de beer

290 km

al 21 jaar lid

Reacties

misschien is de distributie niet goed gespannen en hoor je de spanner tegen de aanslag aantikken. maar het is moeilijk om dat zo even te zeggen, maar dat zou ik eerst maar eens even controleren!!

peerbmw

2.325 km

waterpomp??

spanners vervangen??

Willem

Willem12089

38.570 km

Als het bij een garage bedrijf gedaan is, is het garantie lijkt me.

Even een vraagje, hoe blokkeer ik het vliegwiel bij deze auto, aangezien de tandkransschijf verwijderd moet worden om de distributie riem kap te kunnen verwijderen.
Ik zag dat de tandkransschijf bij mij gemerkt is op een bepaald punt.Deze wiel kan er toch maar op een manier op?

frits

frits de beerTopicstarter

290 km

spanners bij garage niet vervangen,

frits de beerTopicstarter

290 km

riem en spanners waren bij 95000 vervangen,
bij vervangen van de koppakking is de riem ook maar mee vervangen.dat was dus de afgelopen reparatie.

frits de beerTopicstarter

290 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.