Opel Astra: wagen loopt ergens aan

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000

hallo ik heb een astra G-Van 20dti uit 2000
bij het rijden hoor ik dat er iets aan loopt aan de linkerkant.
De wagen op de brug gehad en alle wielen vrij laten draaien hier was niets te horen. wagen weer op de grond gezet en bij het rijden loopt ie weer ergens aan!heeft iemand een idee wat het kan zijn??

Geplaatst door

dennis2078

600 km

al 20 jaar lid

Reacties

als hij ergens aanloopt moet je slijt sporen waarneme in de wielkasten of ergens anders
suxcces jan
jan5047 25.885 km Reageer
wiellager goed controleren
vr.gr.
SWONNIE 2.970 km Reageer
DENNIS
KAN JE AANDRIJFAS ZIJN .
GR LUIS
VINK 1.945 km Reageer
ok jongens alvast bedankt ik ben al de hele dag bezig maar nog niks gevonden ik laat effe wat weten als ik het heb gevonden.
dennis2078 Topicstarter 600 km Reageer
statische afleiders (rubber stripje) kan de boosdoener zijn deze slijt en wordt dan zo kort dat hij gaat krassen.
vr.gr.
SWONNIE 2.970 km Reageer
en vergeet ook je mechanische rembloksensor niet, die kunnen ook heel irritant geluid geven als de blokken aardig versleten zijn..(zowel voor als achter bij schijfremmen rondom)
peerbmw 2.325 km Reageer
en?
SWONNIE 2.970 km Reageer
nog steeds niets kunnen vinden,wiellagers nogmaals gecontroleerd,aandrijfas nagekeken.pfff.
ik denk dat het toch de opel dealer wordt !! $$$$$$
dennis2078 Topicstarter 600 km Reageer
hallo allemaal,probleem gevonden aandrijfas en wiellagers achter vervangen 550 euro bij dealer in oosterhout.
groeten dennis
dennis2078 Topicstarter 600 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.