👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Mijn 206 1.1 slaat altijd als de motor nog niet warmgereden is na 1 minuut op hol, de auto gaat bijv. bij het stationair draaien bij een stoplicht ineens heel veel toeren maken gedurende 30 seconden ongeveer. Nadat hij dit gedaan heeft rijdt hij verder prima. De stappenmotor (of gasklephuis?) is al eens schoongemaakt en dit heeft hooguit een halve dag geholpen
Iemand een idee wat dit kan zijn?
Enig google-werk levert op dat het mogelijk de temperatuursensor is, klopt dit en is die makkelijk te vervangen?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 206 of stel zelf een nieuwe vraag.
Is mogelijk dat dit veroorzaakt wordt door een probleem met temp.sensor. Wil je meer zekerheid, dan uit laten lezen of er wellicht iets anders aan de hand is, en/of temp.verloop laten controleren.
Vervangen van de sensor is goed te doen en sensor niet zo duur, dus een gokje zonder hoge kosten, maar wil je het exact weten, dan graag even de laatste 8 cijfers van het chassisnummer.
13 jaar