Wij Hebben Hier Een Peugeot 106 Staan Met Het Volgende Probleem,
Zo Nu En Dan Niet Willen Aanslaan, En Of Na Een 10 Seconden Weer Afslaan
Ecu Is Niet In Te Komen.
Hebben we al vervangen.
Alvast bedankt
Wat voor uitleesapparaat gebruik je?
Snap-on
Geen garantie, maar ik zou eens een ander apparaat gaan proberen.
Snap-on heeft wel vaker problemen met uitlezen.
Brandstofpomp draait gewoon ten alle tijden hoor je deze, we hebben div. connector's gecontroleerd geen oxidatie welke connector bedoel je specifiek.
Alvast bedankt.
Een peugeot die niet aanslaat KAN een probleemmet de startblokkering hebben EN een Peugeot die stlvalt na het starten NIET. it even voor de duidelijkheid. Deze storing lijkt meer op een defekt kontaktslot. Als het probleem alleen uit het niet aanslaan bestond zou ik zeggen transponderring. Je kan eens beginnen met het controleren van de diagnosestekker omdat je niet in de ecu kan komen.
Aansluiting 1 + na kontakt>> geen voeding? controleer Hoofdzekering 2 onder de motorkap, is die goed kijk dan of spanning aankomt op aansl. 1 van de 2 voudige grijze stekker van het kontaktslot, komtie wel aan en gaat er niets uit dan is kontaktslot defekt
Aansluiting 16 + batterij
Aansluiting 4 en 5 Massa
Aansluiting 3, 7 en 15 zijn resp.verbonden met aansluiting 42, 31 en 12 van de motor ecu. (doormeten op onderbreking) Als dat allemaal goed is denk dat je inderdaat zoals Oldford zegt eenandere tester moet proberen om uit te lezen.
PT nieker
We hebben contactslot doorgemeten, werkt gewoon goed,
we hebben ook een ander uitleesapparaat gebruikt nu geen problemen met
uitlezen en ook geen storingen, we hebben de computer opgestuurd naar actronics
die hebben hem gecontroleerd konden er niks aan vinden.
Hebben jullie nog suggestie;s
Groeten
Ik zou eens de transponderring vervangen, is geen duur onderdeel hoor.
vorige week zo 2 wagens gehad(106) leesring vervangen en probleem was opgelost. 2 maand geleden 205 gehad met hetzelfde problem en dat was vliegwielsensor.
groeten
Alle bedankt voor het meedenken,
Probleem zat toch in ecu.
Groeten. Eric
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 106 of stel zelf een nieuwe vraag.
Dubbelrelais misschien.
Oiram
UNIVERSEEL11698build
speed13.350 km