👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
hallo,
ik zoek bij mijn stuurkolom het kabeltje waar spanning op komt te staan als ik de verlichting op zet.
ik heb dat nodig om een metertje met verlichting op aan te sluiten waarvan de verlichting moet branden als ik de verlichting aan zet.
ik heb bij de stuurkolom al verschillende stekkers/ kabeltjes met een testlampje getest maar op een of andere manier vind ik em niet:(
welke kleur is het kebeltje dat ik zoek?
alvast bedankt!
gr Daniel
de verlichting van het metertje dat ik ga inbouwen moet alleen werken als de verlichting van de auto aan staat:)
14 jaar
Bij mijn 406 gaat de asbak verlichting en de verlichting van de aansteker alleen aan als ik de verlichting aanzet. Misschien dat het bij een 607 anders is en dat het daar continue brand. Het is tenslotte wel een veel luxer model.
14 jaar
dat weet ik eigenlijk niet, dacht dat dat altijd brande?
morgen eens testen...
alvast bedankt
14 jaar
niet zo maar ergens aftakken ivm een canbus data netwerk! ga je hier op zitten kloten kunnen de vreemste storingen ontstaan. neen belletje naar de dealer lijkt mij in dit geval de beste oplossing en het voorkomen van problemen!
bedankt, na lange tijd nog eens gezocht en heb de bedrading van de achterasbak gebruikt!
13 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 607 of stel zelf een nieuwe vraag.
Is het niet makkelijker om bij de aansteker of asbak verlichting af te tappen?
14 jaar