hallo
ik heb een probleem met knipperlicht/ruitenwisser
als ik de knipperlicht naar rechts doe gaat mijn ruiten wisser aan hetzelfde gebeurt als ik de auto met de handzender opslot en van slot haal begint de ruitenwisser ook te zwaaien
mijn vraag ligt dit aan de com2000 of relais .
alvast bedankt .
Er zit idd al een com 2000 op. K was aan het twijfelen, vandaar de vraag om t chassisnummer.
Hoogstwaarschijnlijk gaat het uitdraaien op een probleem met de com 2000. Wil je minder risico op een gok, dan is een ritje naar de dealer het advies. Daar hebben ze de mogelijkheid om de com 2000 uit te lezen en de zogenaamde meting gegevens te bekijken.
Een nieuwe com is prijzig, dus t kan een dure gok worden.
Onderdeel nummer van de com 2000 voor jou auto is 6242 C3.
Vochtig weer, of regen? Is er toevallig een gat in t schutbord geboord voor bijv. een versterker (draad rechtstreeks naar de accu) of satelliet ontvanger/navigatie? Is dat het geval, check dan eens of deze doorvoer waterdicht is. Het zou dus kunnen dat er water/vocht in de BSI komt als zo'n doorvoer (iets) lekt.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 206 of stel zelf een nieuwe vraag.
Iemand enig idee ???
Cor36Topicstarter
speed80 km