Peugeot 206: EGR KLEPPEN

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2005

Hoi
Wie heeft last van de nieuwe TDCI motor ? De EGR kleppen geraken vol met slip en de computer geeft een foutcode aan.

Geplaatst door

dupl-u-17036-5dd14a53c7d2a+philippe

90 km

al 20 jaar lid

Reacties

Welk type TDCI motor bedoel je ? Een motortype graag zoiets als DV6 of DV4 of DW10. Die motoren heten bij peugeot en citroen overigens HDI maar dit ter zijde. Ben je Ford monteur of zo ?

T luteijn

5.445 km

kijk ik weet dat bij ford de focus zo'n probleem heeft en die heeft een peugeot motor vandaar die vraag of bij peugeot ook een gelijkaardige probleem is voor dezelfde motor.

bedoel je de 1.6 liter tdci met 110 pk ? En welke p code ?

T luteijn

5.445 km

Ik heb verder geinformeerd maar er staat een andere EGR klep op de peugeot dan bij Ford en daarmee heeft peugeot geen problemen
denk ik

Verschil moet er zijn !!!!

Enting

1.105 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 206 of stel zelf een nieuwe vraag.