Peugeot 3008: Fout Code P 1446 Additief Peil Te Laag

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2010, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.6 HDI FAP 110

Hallo Ik Krijg De Foutcode P 1446 Niet Gewist Met De Diagbox

1 Additief Zak Vervangen Teler Op Nul Gesteld Geeft Aan 100% Vol

2.additief Pomp Aangestuurd Werkt + Pomp Vervangen + Regeneratie Roetfilter .

De Fout Code Staat Er Steeds 2 X In Als Je Ze Wist Blijft Ze 1 X Staan Niet Te Wissen

Als Je De Motor Start Staat De Fout Code Er Terug 2 X In P1446 + Melding Op Het Display


Weet Hier Iemand Raad Mee ???


Alvast Bedankt Voor Suggesties .

Geplaatst door

KURTGLEN

1.845 km

al 19 jaar lid

Reacties

Naast de teller in de aditief module moet je ook de teller in het motormanagement resetten.

arjenhofstra

2.245 km

Alles al geprobeerd geen oplossing enkel als in de bsi configureer zonder additief pomp dan is de melding weg maar dan staat de ecu vol met fouten
batterij reed voor een nacht ontkoppeld geen resultaat in denk dat de ecu defect is .

is het mogelijk om een tweedehands ecu opnieuw in te leren .

[url=http://postimg.org/image/inv1r62rb/][img]http://s15.postimg.org/inv1r62rb/3008_ad...[/img][/url]

[url=http://postimg.org/image/u1hl2dd9z/][img]http://s15.postimg.org/u1hl2dd9z/3008_ad...[/img][/url]

[url=http://postimg.org/image/hbdcpa5br/][img]http://s15.postimg.org/hbdcpa5br/3008_ad...[/img][/url]

KURTGLENTopicstarter

1.845 km

Dus ook in motor ecu de hoeveelheid aditief gereset? Heb al vaker dit probleem gezien, vaak is alleen de aditief module gereset, die waarde klopt dan ook weer. Vervolgens blijft bij starten p1446 terugkomen.

De motor ecu resetten gaat niet met elk apparaat. Tot nu toe altijd opgelost met resetten teller in ecu.
Al met een ander apparaat geprobeerd?

arjenhofstra

2.245 km

Eindelijk na lang zoeken heb ik het uiteindelijk gevonden staat nog al verdoken in de diagbox van peugeot reset gedaan en alles was in orde wagen is zelf naar peugeot geweest konden het niet vinden .

Bedankt voor alle info .

KURTGLENTopicstarter

1.845 km

Ja, ook in de automotiv tak een chronisch tekort aan ict.

ron001

1.155 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 3008 of stel zelf een nieuwe vraag.