Peugeot 207 2008: Lekke koppakking ?

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2008, Brandstof: Benzine, Motorcode: 8FS, Motorinhoud (cc): 1400, Vermogen (kw): 70

Auto rijdt de enen keer wel en slaat daarna na een 200 meter weer af. Constatering door WW:
- storing variabele kleppentiming (alweer)
- ⁠misfire cilinder 2 (ze gaven aan dat 1, 3 en 4 ook weinig compressie gaven maar 2 helemaal niks).
Voor de compressietest zijn de bougies fysiek verwijderd. Ik denk dan aan een lekke koppakking zonder koelvloeistof verlies omdat dit niveau goed is. Wie zou er mee kunnen denken ?

Geplaatst door

Pakreel

9.320 km

al 18 jaar lid

Reacties

Geeft ie een storing op de variabele kleptiming, of de variabele kleplichthoogte? wat zijn de foutcodes. Heeft niks met een lekke koppakking te maken.

harry4203

39.460 km

Doe anders een lektest , als er een klep lekt of iets open blijft staan door je storing weet je waar je moet zoeken.

kaleido 1

158.400 km

Ik heb de auto niet gerepareerrd. De eigenaar gaf aan nadat er een nieuwe acuu geplaatst was nog 1 keer het probleem zich voordeed en daarna niet meer.

PakreelTopicstarter

9.320 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 207 of stel zelf een nieuwe vraag.