Peugeot 306: moter loopt niet mooi 1.8 16v

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

ik heb een peugeot van 2001 een 306 1.8 16v de motor loopt niet echt mooi ik heb de bobine vervangen de bougies de eerste lambasonde compressie laten meten luchtfilter vervangen en toch blijft ie onregelmatig lopen ook blijft ie wat lang in de toeren hangen als je het gaspendaal los laat en het motermanagement lampje brand ook.

ps de auto zit ook een G3 installatie in. weet iemand waar het nog aan kan liggen

Geplaatst door

hennie4460

120 km

al 21 jaar lid

Reacties

Als je hem uitleest welke codes krijg je dan?

chaan

1.405 km

Ja je kunt wel alles willekeurig vervangen maar eerst uitlezen of meten want meten, is weten en gissen is missen en kost geld
succes jan

jan5047

25.885 km

hij geeft de lampdasonde aan bij het uitlezen en de voorste heb ik al vervangen

hennie4460Topicstarter

120 km

Als de code na het vervangen nog aanwezig is dan wijst dit op een kebelbreuk (signaal en/of verwarming). Heb je een nieuwe originele sensor gebruikt voor de vervanging?

chaan

1.405 km

nee ik heb een 4 draads lampdasonde gebruikt dat geen orginail is maar wel dezelfde kleur draden

hennie4460Topicstarter

120 km

Ik denk dat je een originele sensor nodig hebt. Om te controleren of de huidige sensor goed werkt heb je uitleesapparatuur nodig om de data te bekijken. Blijft verder nog steeds de mogelijkheid van een kabelbreuk.

chaan

1.405 km

ik ga dat nakijken alvast bedankt

hennie4460Topicstarter

120 km

Waarschijnlijk een overbodige vraag maar heb je na vervanging van de lambdasonde wel de storing gereset?

406rijder

2.620 km

ja dat heb ik gedaan alleen nu heb ik een orginaile lampdasonde en hij blijft het zelfde doen

hennie4460Topicstarter

120 km

Kun je het nummer van de storingscode geven? Is je stekkerverbinding van de lambdasonde wel correct?

406rijder

2.620 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 306 of stel zelf een nieuwe vraag.