Peugeot 207 SW 2008: openen deuren lukt niet

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2008, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 1600, Vermogen (kw): 88

Ik kan niet meer in mijn wagen, deuren openen niet, niet met afstandsbediening en niet mechanisch.
Heeft hier iemand een oplossing of tip over hoe ik zonder veel kosten in mijn auto kan geraken?

Geplaatst door

BF207

135 km

al 6 jaar lid

Reacties

Dat is uitermate vreemd. Mechanisch openen zou moeten lukken, al was het alleen maar bestuurders portier....tenzij het slotje lang niet is gebruikt en dus vastzit, of dat er ooit andere portiersloten in gezet zijn.

hans4074

28.090 km

Ik heb hem met de sleutel mechanisch op slot gedraaid, dus de sleutel hoort bij het slot. Het slot draait in beide richtingen. De deurhendel kan ik naar me toetrekken maar de deur gaat niet open.

BF207Topicstarter

135 km

zou sloten in kunnen spuiten met kruip-olie en kijken of je er 1 werkend krijgt. wel erg vreemd dat geen enkel slot werkt.
misschien kan anwb hem voor je openen .....die hebben dat vaker bij de hand .

lange-frans

2.355 km

Er is maar 1 slot aan de wagen en dat is aan de bestuurdersdeur. Mechanisch gaat ie niet meer open. Met de afstandsbediening ook niet al hoor ik een klein soort klikje. Ik denk dat de accu leeg is en daarom de afstandsbediening niet werkt.

BF207Topicstarter

135 km

Wat al wordt voorgesteld .Als je lid bent van de ANWB,bel ze.Dit soort zaken hebben zij al honderden keren gedaan.
Ferry

ferdinand

16.435 km

Zou BF207 nog steeds rond z'n autootje lopen? 🤔

hans4074

28.090 km

haha grappig hoor. 🙄

BF207Topicstarter

135 km

Hij heeft hem verkocht met een klein mankement.
Ferry

ferdinand

16.435 km

Ik denk niet dat iemand een wagen zou willen kopen die je niet open krijgt.

BF207Topicstarter

135 km

Enige humor kan geen kwaad.
Ferry

ferdinand

16.435 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 207 of stel zelf een nieuwe vraag.