Hey
Heeft er iemand een idee hoe je de achterklep van een 206sw kan lmosmaken als het slot geblokkeerd zit?
Je hoort het nog wel schakelen als je hem wil opendoen maar hij komt niet los.
Er zit wel, dankzij m'n vrouwke, een lint tussen het slot.... Bij een gewone 206 kan je het openen als je de bekleding wegneemt, daar zit dan een palletje, maar bij een sw is dit hendeltje er niet.
iemand een ideetje?
Mercikes
Waarom niet ?
Er zit in / aan elk slot een mechanisch gedeelte ? anders zit er niks anders op dan het slot te slopen toch ?
Als cv bedient en je duwt/trekt tegelijk op / aan de klep , misschien komt er dan net genoeg spanning af , dat hij los gaat, anders weet ik het ook niet.
Succes.
Er zit in het slotmechanisme, dus het zwarte gedeelte helemaal onderaan de klep, een ca. 3mm klein gaatje. Ik weet niet of dit te bereiken is van binnenuit na het verwijderen van de bekleding, maar je kunt het slotmechanisme ontgrendelen door een passend metalen pennetje o.i.d. in dit gaatje te steken en dan het pennetje wat heen en weer "prutsen" tot het mechanisme open springt.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 206 of stel zelf een nieuwe vraag.
Heb je de binnenbekleding er al af van de klep , aan de binnenkant ?
Want daarlangs kun je het slot bereiken om aan het stangetje/heveltje te trekken om hem open te krijgen.
kaleido 1build
speed158.510 km