De wagen begon met de klacht dat hij slechter wil aanslaan en het abslampje brand .
We hebben wiellager en sensor vervangen plus bougie's .
Auto gaat gaat weer goed de weg op .
Een paar dagen later wil de eigenaar hem starten maar de startmotor start met kleine tikken en motor wil niet aanslaan .
Wagen opgehaald en geprobeerd hem aan te slepen , dat wou ook niet .
Na alles te hebben gecontroleerd hebben we de ecu en bijbehoren naar ACtronics verzonden maar die konden geen gebreken constateren .
Hierna tot twee keer toe een gebruikte bsm te hebben gemonteerd bleef het probleem bestaan .
Eigen bsm weer terug gemonteerd en toen bleef hij constant starten maar motor wou niet aanslaan .
Hebben hem naar de dealer gebracht en twee weken later belden ze dat ze probleem hebben geconstateerd en er ook geen oplossing voor hebben .
Wie o wie heeft nog een hint
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 207 of stel zelf een nieuwe vraag.
Lastig als het probleem zich af en toe voordoet. Als het een aanslaan-probleem is, heb je de startblokkering (transponder/antenne) ook meegenomen in je onderzoek? Reservesleutel geprobeerd? Ik lees ook niets over uitlezen?