Renault Clio: airbagstoring

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1200cc

hallo,ik heb hier een clio 1200cc motor D7F720 waarvan lichtje airbag blijft branden,uitlezen geeft storing airbag module,dus die zal waarschijnlijk stuk zijn,kan men die gewoon vervangen of moet die ingeleerd worden?kan met een tweedehands plaatsen of moet dat steeds een nieuwe zijn? bedankt gerrit

Geplaatst door

Van11714

8.735 km

al 22 jaar lid

Reacties

Een nieuwe moet sowieso geconfigureerd en ontgrendeld worden. Mits het onderdeelnr gelijk is kan je ook een gebruikte monteren.

Henk Nobach

12.565 km

Hallo Gerrit,
Ik heb met mijn Renault Laguna hetzelfde probleem.
Ook mijn airbag lampje blijft branden, al jaren.
De oorzaak ligt onder de (in mijn geval) voorstoel.
Er zit een stekkertje los, dit heb ik vast gemaakt en het lampje ging uit, maar door het schuiven van de stoel is de stekker weer losgeraakt.
Kijk onder de voor stoelen daar zie je een blokje met een soort stekker. dit kan losraken.

Veel succes. Albert

Bonito

930 km

anders haal je de stekker er tussen uit en soldeer je de draaden aan elkaar wel goed isoleren !!! en wel eerst de accu los nemen en een paar min wachten
en als je een testkast heb de airbag vergrendelen

MrRiP

580 km

bedankt heren maar het probleem zit niet onder de zetel maar in de modulle zelf,moest et onder de zetel zitten dan zou die fout ook uit te lezen zijn.groetjes gerrit

Van11714Topicstarter

8.735 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.