auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Renault Laguna: claxon van mijn laguna werkt niet als het stuur gedraaid wordt

Bouwjaar: 2004, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9

De claxon van mijn laguna werkt vaak niet als het stuur gedraaid wordt. Alleen in rechtuit positie werkt hij wel. Als ik onder het sturen in een bocht de claxon ingedrukt houdt dan doet hij het met horten en stoten.

Is de verbinding in het stuur gemaakt dmv sleepcontacten of met een krulsnoer? en weet iemand of je daar goed bij kan komen.

Geplaatst door

danhof +0

al 19 jaar lid

Reacties

volgens mij sleep

[quote=renault-monteur]krulsnoer advies compleet verv[/quote]
Bedankt voor je reactie.
Is dat een lastige klus?

danhof +0

14 jaar

valt wel mee ligt aan hoe handig je bent

Probleem opgelost.

Airbag loshalen en vervolgens de grote tork losdraaien om het stuur te verwijderen. Daaronder zit het huis waarin het opgerolde lint voor de airbag zit met aan de onderkant de sleepcontacten van de claxon. Die moet in zijn geheel van de stuurpen worden geschoven.
Ik heb alles goed schoongemaakt en de contacten bijgebogen zodat er beter contact wordt gemaakt. Al met al een klusje van een uur en de claxon werkt weer als nooit tevoren.

danhof +0

13 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.