Renault Scenic: dagteller +klokje

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Benzine, Motorcode: f4r

iemand al meegemaakt dat tijdens het starten de dagteller en tijdklok op nul springen?accu is goed massa punten zzijn ook goed zover ik ze heb kunnen vinden.de radio blijft gewoon spelen dus het lijkt erop dat de + van het instrumenten paneel wegvalt.moet dit nog nameten maar misschien dat iemand het al aan de hand heeft gehad

Geplaatst door

abc

20.710 km

al 22 jaar lid

Reacties

Probeer eerst een nw accu voor de zekerheid.Als de accuspanning te ver daalt bij het starten kan dit wel eens voorkomen.

ksie2

955 km

heb ik geprobeerd maar zonder resultaat

abcTopicstarter

20.710 km

kan je mischien het instumentenpaneel omwisselen het paneel wil inwendig wel eens een probleem geven ik heb deze storing nog niet gehad maar wel andere en dat waren slechte contacten in het paneel mijn klacht was dat het gedeeltelijk uit gevallen was of helemaal

janneman 1968

365 km

ga ik maandag proberen heb er ook al met klachten gehad maar ga eerst de + controleren hoever die wegvalt

abcTopicstarter

20.710 km

paneel was nu compleet uitgevallen ,opgestuurd naar actronics en werkt weer perfect.

abcTopicstarter

20.710 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Scénic of stel zelf een nieuwe vraag.